Świętochłowice zasługują na więcej!
18-04-2020

Chcę stworzyć miasto przyjazne wszystkim pokoleniom.

 

 

Szanowni Państwo, Od listopada 2018 r. pełnię urząd Prezydenta Miasta Świętochłowice. Na co dzień mogą mnie Państwo spotkać w Urzędzie Miejskim, podczas licznych miejskich wydarzeń, ale także w czasie rodzinnego spaceru czy zakupów. Jestem bowiem nie tylko gospodarzem miasta, ale przede wszystkim jego mieszkańcem, któremu są bliskie wszystkie sfery jego funkcjonowania.

Zarządzanie miastem, to ciężka praca, ale jestem zaszczycony mogąc ją wykonywać w Waszym imieniu i dla Was. O moich aktualnych działaniach i realizowanych obietnicach wyborczych na bieżąco możecie przeczytać przede wszystkim na facebookowym profilu Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic, a także stronie internetowej i profilu na FB miasta Świętochłowice. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie wszyscy mieszkańcy korzystają z mediów społecznościowych. Pragnę, by ta strona internetowa była kolejnym źródłem informacji dla Państwa.

Wiele dobrego już udało się zrobić, jednak przede mną kolejne wyzwania. Od początku tej kadencji pracuję nad stabilizacją finansów miasta, walczę o poprawę stanu budynków, nowe i lepsze drogi, ale też o infrastrukturę sportową i poprawę środowiska. Zabiegam o inwestorów i podejmuję działania na rzecz już działających w mieście firm. staram się o coraz lepszą jakość edukacji dla naszych dzieci.

Chcę stworzyć miasto, które będzie przyjazne wszystkim pokoleniom i grupom społecznym. Wszystkie te wyzwania codziennie podejmuję dla dobra Świętochłowic i pragnę podejmować je przy Państwa wsparciu, bo…. Świętochłowice WCIĄŻ zasługują na więcej!

 

 

Daniel Beger

Prezydent Miasta Świętochłowice

 

ul. Katowicka 54

41-600 Świętochłowice

tel. +48 32 349 18 11

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Daniel Beger

Nawigacja

Tweets by d_beger