Zakończyły się spotkania w dzielnicach
16-11-2021

 

 

Drodzy mieszkańcy, za nami ostatnie w tym roku spotkanie dzielnicowe.

 

Dziękuję za Waszą obecność na każdym z nich, zarówno na tych mało, jak i bardzo licznych. Frekwencja odzwierciedlała skalę problemów w mieście.

 

Na część Waszych uwag już odpowiedziałem, na większość potrzeba więcej czasu i pieniędzy. Ale nie uciekam przed nimi, tylko szukam nowych rozwiązań, jak renowacje kamienic, które zdominowały dzisiejsze spotkanie w dzielnicy Lipiny.

 

Praktyka pokazuje, że takie spotkania są potrzebne. Bezpośrednia rozmowa, konfrontacja Waszych oczekiwań z naszymi możliwościami pozwala szerzej spojrzeć na problemy miasta, zarówno Wam – mieszkańcom, jak i nam – urzędnikom. Szczególnie, że wiele informacji kreowanych przez różne portale internetowe nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Cieszę się na Waszą wyrozumiałość względem moich działań, na dostrzeganie rozsądnego i zgodnego z Waszymi oczekiwaniami kierunku rozwoju miasta, na dostrzeganie potrzeby zmiany z podejścia "bo zawsze tak było" na "Świętochłowice zasługują na więcej.

 

Bardzo dziękuję również pracownikom urzędu i spółek, którzy mnie merytorycznie wspierali w odpowiedziach na Wasze bolączki, wątpliwości.

 

Do zobaczenia w dzielnicach na wiosnę!

 

 

Daniel Beger

Prezydent Miasta Świętochłowice

 

ul. Katowicka 54

41-600 Świętochłowice

tel. +48 32 349 18 11

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Daniel Beger

Nawigacja

Tweets by d_beger