3-lecie prezydentury
22-11-2021

 

 

22 listopada 2018 roku - bardzo dobrze pamiętam ten dzień, zwłaszcza poranek, gdy poziom adrenaliny był na krzywej wznoszącej, i wieczór, gdy adrenalina pikowała w dół ze zmęczenia i ekscytacji.

 

W trakcie samego zaprzysiężenia emocje były tak ogromne, że dziś jestem w stanie powtórzyć całą uroczystość co do minuty, ale tylko dzięki powtórkom telewizyjnym lub zdjęciom, których naoglądałem się w tym czasie.

 

Długo zastanawiałem się, w jaki sposób podsumować ostatnie trzy lata. Ponieważ dopiero co zakończyły się spotkania w dzielnicach, na których poruszałem przeszłe, bieżące i przyszłe sprawy, a od kilku dni możecie w swoich skrzynkach pocztowych znaleźć dedykowany biuletyn, w którym jest kwintesencja działań moich, współpracowników i radnych, przygotowany został jeden slajd, który w zasadzie ujmuje trzy lata ciężkiej pracy.

 

Tych działań nie widać jeszcze gołym okiem, bo przepływom finansowym, ugodom, spłatom zaległości pomników się nie buduje, ale inwestycje, które namacalnie ruszą w przyszłym roku, utwierdzą Was w przekonaniu, że obecny sposób zarządzania miastem jest właściwy, bo oparty na rozsądku, optymalizacji, ambicji i dialogu z wszystkimi, którzy chcą go prowadzić.

 

Dziękuję za te trzy lata i do zobaczenia wkrótce na kolejnych spotkaniach!

 

 

Daniel Beger

Prezydent Miasta Świętochłowice

 

ul. Katowicka 54

41-600 Świętochłowice

tel. +48 32 349 18 11

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Daniel Beger

Nawigacja

Tweets by d_beger