Wyniki ankiet na temat
18-05-2020

 

 

Znamy już wyniki ankiety dotyczącej Ośrodka Sportu i Rekreacji "Skałka". Niewątpliwie wersja konsultacji online nie spełnia wielu oczekiwań, ale okres pandemii poprzewracał wszystko do góry nogami. Jednak nie mogliśmy z nimi zwlekać ze względu na kolejne etapy, które nas czekają, by uporządkować i upiększyć Skałkę.

 

Z oferty sportowej najlepiej wypadły korty do squasha, boiska do piłki nożnej, basen kryty oraz tor speedrowerowy. Natomiast najwięcej zastrzeżeń budzi tor rolkowy, skatepark, lodowisko oraz basen ekologiczny. Wśród infrastruktury rekreacyjnej doceniona została siłownia pod chmurką, alejki spacerowe oraz plac zabaw. Poprawy wymagają toalety i przystań.

 

Wskazaliście kierunki działań, które powinny zostać podjęte w celu uatrakcyjnienia terenu rekreacyjnego:

  • Umiejscowienie na terenie „Skałki”: dodatkowych toalet, parkingów dla rowerów, hali widowisko-sportowej oraz całorocznego krytego boiska.
  • Sprzeciwiliście się ewentualnemu umiejscawianiu na terenie „Skałki” pawilonu handlowo-usługowego.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie "Zaprojektuj Skałkę". Teraz dumnie przechodzimy do II etapu. Do końca czerwca przeprowadzimy konsultacje z autorami uwag w celu doprecyzowania niektórych sugestii.

 

 

 

Daniel Beger

Prezydent Miasta Świętochłowice

 

ul. Katowicka 54

41-600 Świętochłowice

tel. +48 32 349 18 11

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Daniel Beger

Nawigacja

Tweets by d_beger