Umowa z Uczelnią Korczak na rozpoczęcie roku szkolnego
01-09-2020

 

 

W Szkole Podstawowej nr 19 w Lipinach uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Rozpoczęcie było szczególnie wyjątkowe bo właśnie podpisaliśmy umowę o współpracy z Uczelnią Korczaka. Jestem pewny, że już wkrótce owoce tej współpracy będziemy mogli oglądać jako wspaniałe wyniki nauczania.
 
Rozpoczęcie roku szkolnego jest dla pierwszoklasistów czymś naprawdę wyjątkowym. Cieszę się, że mogłem towarzyszyć młodym mieszkańcom Świętochłowic w ich pierwszym dniu w szkole. Wszystkim uczniom życzę, aby rozpoczynający się rok szkolny był dla Was wyjątkowy, a zdobyta wiedza była zawsze dobrze wykorzystana. Pół roku przerwy spowodowało, że na pewno stęskniliście się za murami szkoły dlatego tym bardziej warto dobrze wykorzystać ten czas nauki.
 
Szanownemu gronu pedagogicznemu życzę powodzenia w tym jakże odpowiedzialnym zadaniu jakim jest nauka naszych dzieci.
 
Niestety obecne czasy nie sprzyjają spokojnej nauce, ale jestem przekonany, że wspólne zaangażowanie dzieci, nauczycieli, rodziców oraz władz miasta spowoduje, że ten rok szkolny będzie wyjątkowy nie ze względu na obecną sytuację epidemiczną tylko ze względu na świetne wyniki nauczania.

 

 

Daniel Beger

Prezydent Miasta Świętochłowice

 

ul. Katowicka 54

41-600 Świętochłowice

tel. +48 32 349 18 11

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Daniel Beger

Nawigacja

Tweets by d_beger