28 mln zł dla Świętochłowic na realizację ważnych projektów
09-12-2020

 

 

7 inwestycji (trzy drogowe, trzy sportowe, 1 kulturalno-oświatowa) o wartości ok. 150 mln zł z dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Wsparcia Inwestycji Samorządowych na poziomie 28 mln zł w ciągu najbliższych 2-3 lat. A to jeszcze nie wszystko.

 

Dzisiejszy dzień to punkt zwrotny w historii Miasto Świętochłowice. Po dwóch trudnych latach wchodzimy krok po kroku na poziom, który należy się miastu od dziesięcioleci.

 

Dla mnie to nagroda za Wasze zaufanie, za poświęcony czas, za walkę o miasto na każdym froncie, za dobrany zespół. To nagroda, która mobilizuje mnie do jeszcze cięższej pracy na rzecz miasta.

Dziękuję wszystkim, którzy się przysłużyli do osiągnięcia tego ogromnego sukcesu: Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, wiceministrowi Pawłowi Jabłońskiemu, posłom Markowi Wesołemu, Jerzemu Polaczkowi, Marszałkowi Jakubowi Chełstowskiemu, Wojewodzie Jarosławowi Wieczorkowi, Wiceprezydentom Sławomirowi Pośpiechowi oraz Adamowi Trzebinczykowi, pracownikom wydziałów RPS, INZP, ARCH, DAS oraz wszystkim innym, również tym, którzy cały czas trzymali kciuki.

 

 

Daniel Beger

Prezydent Miasta Świętochłowice

 

ul. Katowicka 54

41-600 Świętochłowice

tel. +48 32 349 18 11

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Daniel Beger

Nawigacja

Tweets by d_beger